google-plus
Menu

Chwila relaksu w

Spa

Drodzy Państwo, zapraszmy do nowych Gabinetów Wellness&Spa.

Hotel Crocus w Zakopanem zaprasza na relaks, odnowę sił witalnych, poprawę kondycji i wyglądu oraz chwilę zapomnienia w swoim wyjątkowym Centrum SPA w górach. Dysponujemy basenem z hydromasażami oraz zespołem saun - fińską i turecką. 

Wizyta tak niepowtarzalnym miejscu, jak Zakopane, to wspaniała okazja do tego, by dostarczyć sobie nowych sił do życia, które nie opuszczą nas jeszcze długo po powrocie do codzienności. Doskonale posłuży do tego nasza oferta SPA – podobnie bogatej nie posiada żaden inny hotel w Zakopanem. Warto sprawdzić nasz cennik by przekonać się, że ceny za nasze luksusowe usługi nie są wygórowane. Jako jedyny hotel ze SPA w Zakopanem proponujemy szereg zabiegów specjalistycznych. Warto dać sobie szansę na to, aby móc wspominać Zakopane, jako miejsce, z którego wróciliśmy wprost nowo narodzeni! Crocus to hotel ze SPA, który dołożył wszelkich starań, aby było to możliwe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Cennik SPA

Doskonałym uzupełnieniem będzie pobyt w SPA, w którym po indywidualnej konsultacji, dobierzemy odpowiednie zabiegi i masaże, a ich profesjonalne wykonanie spełni Państwa oczekiwania.

Zapoznaj się z ofertą:

CENNIK SPA

Nasza oferta

Nasze wyjątkowe SPA w górach oferuje następujące usługi:

  • Zabiegi pielęgnacyjne twarzy
  • Zabiegi na ciało i masaże
  • Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy
  • pielęgnację twarzy i ciała
  • Zabiegi dla dzieci
  • Make up  i zabiegi uzupełniające

 

Woda basenowa w Hotelu Crocus**** Zakopane spełnia wymagania jakościowe jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 9 Listopada 2015 r.(Dz. U. z 2015 r. poz. 2016).

Godziny otwarcia:
Centrum Rekreacji 08.00 - 22.00
SPA 10.00 - 21.00

Kontakt: (+18) 20 26 557
[email protected]

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij