Praca

ARCHIWUM

Interesuje Cię praca w branży hotelarskiej? Zapraszamy do aplikacji.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

  • Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
  • Asystent, młodszy specjalista w dziale marketingu i sprzedaży

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Hotelu Crocus**** w Zakopanem.

Skupiamy się na Tobie, jako na osobie, na Twoim zaangażowaniu i sposobie myślenia. Chcemy tworzyć zgrany zespół, który będzie dążyć do wspólnych celów, opierając się na wzajemnej pomocy i życzliwości.

Kochamy kiedy coś się dzieje i interakcje z ludźmi! Jesteśmy kameralnym hotelem, więc mamy czas na kreatywne myślenie, burzę mózgów czy zjedzenie śniadania. Dzięki spokojnej atmosferze pracy mamy możliwość tworzenia i testowania. Możemy dzięki temu zapewnić gościom niezapomniane chwile spędzone w hotelu.

Czym się zajmujemy? Przede wszystkim tworzeniem miejsca, które będzie zachęcało do przyjazdu, będzie miło odbierane i ciepło wspominane.

Asystent, młodszy specjalista w dziale marketingu i sprzedaży W Hotelu Crocus w Zakopanem

Zadania:

  • będziesz dbać o nasz wizerunek
  • będziesz pilnować, abyśmy byli widoczni na portalach internetowych  i żeby nasza cena była adekwatna do proponowanych przez rynek
  • będziesz odpowiadać na zapytania konferencyjne / MICE
  • będziesz zlecać grafikowi produkcję materiałów marketingowych i reklamowych, a następnie nadzorować proces tworzenia
  • będziesz wykonywać bieżące sprawy biurowo-administracyjne
  • będziesz współtworzyć eventy

Nasze oczekiwania:

  • elastyczność i pozytywne nastawienie do pracy
  • samodzielność i dyscyplina w pracy
  • odwaga i kreatywność będzie mocno ceniona
  • znajomość obsługi komputera i min. Pakietu Office (reszty Cię nauczymy!)
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi (sprzedaży też Cię nauczymy!)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dużą swobodę działania i otwartość na realizację ciekawych pomysłów wspierających określone cele
  • aktywny udział w działalności hotelu i poczucie wpływu na efekty swojej pracy
  • współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • kreowanie polityki cenowej hotelu dla poszczególnych segmentów
  • regularne raportowanie wyników przychodowych hotelu
  • śledzenie działań konkurencji rynkowej
  • budowanie wycen i promocji dla segmentu zapytań konferencyjnych / MICE
  • współtworzenie pakietów pobytowych, odpowiedzialność za elektroniczną dystrybucję
  • regularna diagnoza zachowania popytu
  • współpraca z portalami OTA
  • tworzenie i wdrażanie kampanii reklamowych
  • tworzenie koncepcji materiałów reklamowych, w tym katalogów, publikacji prasowych czy newsletterów
  • wsparcie w organizacji eventów
  • obsługa bieżących spraw administracyjnych

Oczekujemy:

  • dbałość o szczegóły w pracy i dokładność jej wykonywania
  • samodzielność, uporządkowanie i dyscyplina w pracy
  • znajomości narzędzi marketingowych i doświadczenia w tworzeniu aktywności z zakresu marketingu internetowego
  • kreatywności, proaktywnego poszukiwania rozwiązań zaistniałych wyzwań
  • sprawnej obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność pracy zespołowej w celu zapewnienia zadowolenia Gości
  • umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu będzie bardzo dobrze widziane, lecz nie konieczne

Oferujemy:

Jeżeli jakichkolwiek umiejętności nie posiadasz – wszystkiego Cię nauczymy!

Zapraszamy do składania swoich aplikacji drogą mailową: [email protected] z dopiskiem nazwy stanowiska, bądź kontakt telefoniczny pod nr 601 913 262 (w godzinach 8.00 – 16.00)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Notówka Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 40, 34-500 Zakopane, moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Notówka Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 40, 34-500 Zakopane, na dane stanowisko lub stanowisko zbliżone, w okresie następnych 6 miesięcy.

Ponadto informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Notówka Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 40,34-500 Zakopane, NIP:736-000-59-19, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS pod numerem 0000143158. Przysługuje mi prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania., usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym dotychczasowe przetwarzanie danych na podstawie zgody jest legalne. Aby wycofać zgodę należy wysłać maila na [email protected] Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany i nie stosuje profilowania. Podane dane osobowe będą przechowywane w okresie rekrutacji oraz w okresie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko oraz dla celów rekrutacyjnych na stanowisko zbliżone.

OK, zamknij