Menu

Zregeneruj swój organizm skutecznie z naszą pomocą!

26Kwi

Powrót do dobrej formy po wysiłku – zarówno psychicznym, jak i fizycznym – wcale nie jest prosty. Nie raz można spotkać osoby powracające z urlopu, które w cale nie czują się wypoczęte i gotowe na podjęcie nowych wyzwań. Aby odbudować siły nie wystarczy mieć wolne od codziennych obowiązków, a nawet zmienić otoczenie wyjeżdżając do jakiegoś pięknego miejsca – w góry, czy nad morze. Niewielu zdaje sobie sprawę, że efektywny wypoczynek zależy od wielu czynników. Zarówno rodzaj wykonywanej pracy, jak i codzienny tryb życia, dieta, czy preferencje co do formy wypoczynku mają ogromne znaczenie dla zregenerowania naszego organizmu.

Czynniki wpływające na regenerację organizmu

Pożądany efekt w postaci psychicznego i fizycznego odbudowania dobrej kondycji organizmu daje dopiero umiejętne połączenie wszystkich czynników wpływających na procesy regeneracyjne. Często podkreśla się ogólną zasadę, że dla osób wykonujących pracę umysłową najlepszy jest aktywny wypoczynek, z kolei pracujący fizycznie powinni wybierając mniej aktywizujące rozrywki. Jest w tym dużo prawdy, jednak metoda odpoczynku powinna być dostosowana przede wszystkim do indywidualnych potrzeb organizmu. Dlatego wybierając ofertę wczasową warto wziąć pod uwagę udanie się do miejsca, które przygotowuje dla swoich klientów bogatą i różnorodną ofertę. Hotel Crocus w Zakopanem – położony w bezpośredniej bliskości tatrzańskiej przyrody – proponuje swoim gościom pobyt w luksusowych wnętrzach, a także możliwość skorzystania ze spa i basenu z hydromasażem oraz kompleksem saun. Co prawda hotele w Zakopanem z basenem nie są rzadkością, jednak warto pamiętać, że Hotel Crocus zapewnia konsultacje profesjonalistów pomagających dobrać optymalną metodę wypoczynku. Goście korzystający z hotelowego spa będą mogli uzyskać poradę w zakresie odpowiedniego żywienia, a także codziennego dbania o własny organizm. Niestety ciągle mało kto zdaje sobie sprawę z ogromnego znaczenia właściwego żywienia w procesie odpoczynku.

SPA na wyciągnięcie ręki

Poza tym, pod wprawnym okiem specjalistów, goście Hotelu Crocus mogą skorzystać z bogatej i różnorodnej oferty hotelowego SPA. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni i stóp, masaże, czy specjalna oferta dla dzieci sprawiają, że każdy z naszych gości znajdzie coś dla siebie. SPA Hotelu Crocus proponuje także wykonanie zabiegów kriolipolizy, liposukcji ultradźwiękowej, czy endomasażu. Pierwszy z nich polega na nieinwazyjnym usuwaniu tłuszczu z organizmu poprzez pobudzenie spalania tkanki tłuszczowej za pomocą odpowiedniego chłodzenia. Podobny efekt przynosi korzystanie z liposukcji ultradźwiękowej – pozwalającej na odseparowanie tkani tłuszczowej od tkanek okalających – oraz endomasażu: metody modelowania sylwetki za pomocą specjalnie wytworzonego podciśnienia. W wyborze odpowiedniej metody pomogą nasi pracownicy, a więc z oferty hotelowego spa mogą z powodzeniem korzystać także osoby wcześniej nie pobierające tego typu zabiegów.

Hotel Crocus, dzięki swojej lokalizacji, wyposażeniu i personelowi to miejsca, gdzie każdy w pełni zregeneruje swoje siły. Nasza oferta jest dopasowywana indywidulanie do każdego klienta, dzięki czemu możliwe jest wybranie najbardziej optymalnej metody wypoczynku.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij