Menu

Turystyczne 2 w 1, czyli hotel w górach z basenem dla gości. U nas połączysz swoje ulubione formy relaksu!

19Paź

Kiedy przychodzi moment wyboru miejsca na wypoczynek, wiele osób ma dylemat: pojechać gdzieś nad wodę, do miejscowości na bałtyckim wybrzeżu albo na Mazurach, czy też wybrać się na południe Polski, np. do Zakopanego? Zarówno relaksacyjne pływanie, jak też podążanie malowniczymi, górskimi szlakami, to czysta przyjemność. Wybierając Hotel Crocus nie musisz rezygnować z żadnej z tych aktywności.

Chwila relaksu w kameralnej niecce to nie wszystko, co możemy Ci zaproponować!

Wprawdzie wymiary basenu dalekie są od olimpijskich czy nawet sportowych, ale dodatkowe atrakcje z nawiązką to rekompensują. U nas można nie tylko nauczyć się pływać w bezpiecznych warunkach albo pokąpać się i pobawić z dziećmi, ale też skorzystać z odprężającego hydromasażu. Silny strumień odpowiednio ukierunkowanej wody (i trochę bąbelków na dokładkę) stanowi idealne remedium na zmęczenie po powrocie z tatrzańskich tras. Ponadto nasz hotel z basenem dysponuje regularnie powiększaną i unowocześnianą strefą SPA & Wellness. Oferta wyjątkowych pakietów relaksacyjnych stale się rozrasta, zachęcamy do sprawdzenia aktualnej listy przeprowadzanych zabiegów.

Wśród hoteli z basenem w Zakopanem Crocus wyróżnia się wyjątkowymi warunkami pobytu

Pod względem standardów nasz obiekt z całą pewnością należy do ścisłej czołówki w całej stolicy polskich Tatr. Z nawiązką spełniamy wymogi kategoryzacji dla 4-gwiazdkowego obiektu turystycznego, a poza tym Hotel Crocus ma jeszcze wiele innych zalet. Jedną z nich niewątpliwie będzie doskonała lokalizacja: mniej więcej kilometr w linii prostej od wylotu Krupówek, a jednocześnie bardzo blisko przejść na kilka pięknych górskich szlaków. Wystarczy mniej więcej 15 minut niespiesznego spaceru, aby z hotelu dostać się do ścisłego centrum Zakopanego lub na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego. Zarówno po długiej wędrówce, jak i szampańskiej zabawie, relaks w basenie pozwoli Ci się zregenerować zdecydowanie szybciej.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij