Menu

Profesjonalna odnowa biologiczna w Hotelu Crocus. Poznajcie nasze Medical SPA w Zakopanem!

06Maj

Zakopane już od wieków cieszy się renomą wspaniałego kurortu turystycznego. Fantastyczne krajobrazy Tatr i górskie walory klimatyczne skutecznie napełniają turystów nową energią życiową. Podobnym celom służy również nasze nowoczesne Centrum Medical SPA. W Hotelu Crocus jesteśmy dumni z faktu, że godnie kontynuujemy działalność profesora Tytusa Chałubińskiego, który z Zakopanego uczynił sławne uzdrowisko. Oczywiście dbając o przyjemny relaks i odnowę biologiczną naszych Gości, wykorzystujemy dalece bardziej zaawansowane metody, niż klimatolecznictwo czy prosta aktywność fizyczna.

Fachowa kadra, nowoczesne wyposażenie gabinetów SPA & Wellness

Wiedza na temat ludzkiego organizmu oraz zasad jego funkcjonowania systematycznie się poszerza. Co za tym idzie, regularnie pojawiają się nowe metody dbania o zdrowie i specjalistycznej regeneracji sił witalnych. W Hotelu Crocus przykładamy dużą wagę do tego, aby nasze SPA w Zakopanem zapewniało Gościom najlepsze usługi z zakresu odnowy biologicznej. Ten cel osiągamy na dwa podstawowe sposoby: zatrudnianie wyłącznie prawdziwych profesjonalistów oraz wdrażanie nowinek technologicznych. Oddając się w ręce fachowego zespołu Medical SPA mają Państwo gwarancję, że po wyjściu z gabinetu Wasze samopoczucie i kondycja fizyczna ulegną odczuwalnej poprawie. Ponadto nasi specjaliści w każdym momencie służą celną poradą na temat zdrowego trybu życia: reguł odżywiania, uprawiania sportu, codziennego relaksu etc. Z kolei rozbudowane zaplecze techniczne strefy SPA & Wellness Hotelu Crocus pozwala na przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Oferujemy masaże, pielęgnację poszczególnych części ciała, wyszczuplanie i wiele innych

Zapewnienie naszym Gościom efektywnego wypoczynku to tylko jedno z zadań, jakie wypełnia nasze Centrum Rekreacji. Drugim z filarów jest dbanie o szeroko pojmowaną urodę. Dysponujemy prawdopodobnie najszerszym wachlarzem specjalistycznych zabiegów SPA w Zakopanem. Stosujemy m.in. terapeutyczne iniekcje dwutlenkiem węgla, kilka wariantów bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej (zamrażająca kriolipoliza, stymulujący lipolaser czy liposukcja ultradźwiękowa), aparaturę do poprawiających przemianę materii endomasaży oraz mnóstwo innych metod. Zestaw procedur dobieramy na indywidualnych konsultacjach, w zależności od Państwa oczekiwań i wyników badań. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Hotelu Crocus na zabiegi SPA & Wellness! Dzięki nim niezapomniany pobyt w górach stanie się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij