Menu

Jeśli wypoczynek w górach to tylko w Hotelu Crocus. Oto, dlaczego warto wybrać właśnie nas!

21Gru

Niezmiennie od kilkunastu lat. Polskie Tatry nadal cieszą się ogromnym poziomem popularności wśród nie tylko rodzimych, ale również i zagranicznych turystów. Planujesz swój urlop właśnie w tej części kraju? Podpowiadamy, dlaczego warto wybrać nasz Hotel Crocus Zakopane. Oferujemy naprawdę dużo, a wszystko to streścimy w tym artykule. Zapraszamy do uważnej lektury.

Celebruj każdy dzień Twojego urlopu. Zasługujesz na luksusowe warunki noclegowe!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy dzień Twojego urlopu powinien być naprawdę wyjątkowy. Przecież długo pracowałeś na wyjazd w malownicze pasmo górskie. Nasz hotel Crocus Zakopane wywoła uśmiech na twarzy już w pierwszych minutach pobytu w stolicy polskich Tatr. Przygotowaliśmy luksusowe, nowoczesne miejsca noclegowe, które charakteryzują się bogatym wyposażeniem. Tak zaprojektowany pokój może okazać się zbawieniem. Zwłaszcza podczas złej pogody lub w trakcie wieczorów. Dbamy o zapewnienie różnego rodzaju rozrywek. To dlatego na specjalnie wygospodarowanym terenie znajdziesz strefę do zabaw dla dzieci czy chociażby SPA, czyli rozwiązanie idealne dla dorosłych. Hotel Crocus spełnia najwyższe standardy, co tylko potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych gości.

Z naszego Hotelu Crocus wszędzie blisko. Najpopularniejsze atrakcje na wyciągnięcie ręki

Atutem Hotelu Crocus Zakopane, obok którego z całą pewnością nie można przejść obojętnie, będzie świetna lokalizacja. Mieścimy się w centrum jednego z najpopularniejszych miast. Od nas bardzo blisko do Średniej oraz Wielkiej Krokwi, Krupówek, Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz wielu innych atrakcji turystycznych, takich jak kolejki czy choćby szlaki górskie. Jeżeli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie aktywnego dnia spędzonego w Tatrach, a następnie kilku kilometrów pieszej wycieczki do zarezerwowanego lokum, Hotel Crocus będzie doskonałym rozwiązaniem!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij