menu

Zabierz do Zakopanego całą rodzinę i zapewnij jej niezapomniane wrażenia

27Gru

Odpowiedni sposób spędzania wolnego czasu to jedna z najważniejszych rzeczy, o jakie powinien zadbać każdy rodzic. Wszelkiego rodzaju wyjazdy mogą stanowić znakomitą okazję do poznawania świata i zyskiwania wielu cennych doświadczeń, a także po prostu źródło wielkiej radości. Zwłaszcza, jeśli ich celem są miejsca tak wspaniałe, jak Zakopane i Tatry, a odpowiednia baza noclegowa zapewni należyty komfort.

Nie ma złej pory roku

Najwięcej turystów w każdym wieku przybywa w te okolice oczywiście latem. Na niejednym z łatwiejszych szlaków stawiają swoje pierwsze kroki młodzi piechurzy, z których wielu zapewne już wkrótce postanowi chadzać dalej i wyżej. Gdy spadnie śnieg, jest to jednak świetne miejsce także dla narciarzy, a bardzo szeroka baza bez trudu sprosta wszelkim ich oczekiwaniom. Tutejsze ośrodki narciarskie dbają także o potrzeby najmłodszych, którzy pod czujnym okiem instruktorów i w bezpiecznych warunkach mogą zdobywać pierwsze umiejętności bez ryzyka kolizji z bardziej zaawansowanymi amatorami sportów zimowych.

Jeśli jednak chcemy przede wszystkim spędzać czas na szlaku i podziwiać zimowe krajobrazy, także o tej porze roku nie ma przeszkód, aby mogli nam w tym towarzyszyć najmłodsi. Spacer przez np. dolinki reglowe, jak Strążyska, Za Bramką, czy Dolina Białego, będzie dla wielu z nich wędrówką satysfakcjonującą i nie przekraczającą ich możliwości, dzięki czemu, kto wie, może będzie początkiem poważniejszego zamiłowania?

Z kolei np. całoroczna kolejka na Gubałówkę to, poza tym, że sama w sobie stanowi nie lada atrakcję, świetny sposób na to by bez większego wysiłku pokazać mniej jeszcze wprawnym w wędrowaniu pociechom wspaniałe widoki.

Nie tylko góry

Po pełnym wrażeń dniu potrzebny jest jednak odpoczynek, a więc dobry hotel w Zakopanem. Hotel Crocus jest znakomicie przygotowany do goszczenia rodzin z dziećmi. Specjalnie dla nich stworzyliśmy bogato wyposażony pokój zabaw. Oferujemy ponadto szereg ważnych dla rodziców udogodnień.

Wielka popularność, jaką od pokoleń cieszą się te okolice spowodowała, że wprost nie można się tu nudzić. Z naszym hotelem sąsiaduje Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, w którym zadbano o moc atrakcji także dla dzieci. W mieście można ponadto pojeździć na łyżwach, skorzystać z aquaparku, czy wstąpić do różnego rodzaju atrakcyjnych placówek muzealnych – choćby tej poświęcanej autorowi znakomitych książek dla dzieci i młodzieży, Kornelowi Makuszyńskiemu. W Zakopanem, zwłaszcza w sezonach turystycznych, a więc latem i zimą, nigdy nie brakuje ponadto najróżniejszych wydarzeń adresowanych także do najmłodszych, w tym warsztatów i innych zajęć – trzeba to śledzić na bieżąco. Na przyjazd w te okolice nie ma więc ani złej pory roku, ani nawet złej pogody. Zapraszamy.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close