menu

Z nami zaplanujesz urlop w Zakopanem. Nasz hotel to strategiczne miejsce na mapie miasta

10Maj

Jeżeli zainteresowała Cię oferta naszego hotelu, prawdopodobnie doskonale wiesz, że jego niezwykle mocnym punktem jest doskonała lokalizacja. Jesteśmy wręcz przekonani, że wybierając jeden z naszych apartamentów, będziesz maksymalnie zadowolony z bliskiej odległości do kilku najpopularniejszych atrakcji turystycznych. Planujesz urlop w Zakopanem i chcesz zarezerwować miejsce noclegowe w Hotelu Crocus? Podpowiadamy, gdzie dokładnie warto spędzić wolny czas urlopowy. Do tych miejsc będziesz miał przysłowiowy rzut beretem. Zapraszamy do lektury!

Wakacje w Polsce? Tatry oraz miasto Zakopane to naturalny wybór każdego turysty!

Zakopane nieprzypadkowo zasłużyło na miano zimowej stolicy Polski czy chociażby stolicy polskich Tatr. Jest to bardzo popularna miejscowość, która proponuje naprawdę wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Do zdecydowanej większości z nich nie będziesz musiał dojeżdżać, jeśli wybierzesz nasz hotel w Zakopanem. Crocus spełnia najbardziej wygórowane standardy nie tylko w kwestii luksusowych miejsc noclegowych, ale również w kwestiach lokalizacyjnych. Mieścimy się w samym centrum miasta Zakopane, nieopodal ulicy Krupówki oraz innych popularnych atrakcji turystycznych dla tego regionu.

Najpopularniejsze atrakcje turystyczne zlokalizowane blisko Hotelu Crocus

Wcześniej wspomniana ul. Krupówki to znak rozpoznawczy miasta Zakopane. Wychodząc z naszego Hotelu Crocus czeka Cię tylko kwadrans spaceru do jednej z najpopularniejszych ulic mapie Polski. Nieco krótsza trasa, bo zaledwie kilometrowa prowadzi do Wielkiej Krokwi. Skocznia narciarska oblężeniem turystycznym cieszy się nie tylko zimą, ale również latem czy wiosną. Atrakcyjny dojazd masz zapewniony także na najpopularniejsze szczyty w Tatrach. Nieopodal nas znajduje się przecież Nosal, a półgodzinna, piesza wycieczka zaprowadzi Cię do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Sam zdecyduj, jakie atrakcje chcesz zwiedzić podczas urlopu!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close