menu

Współczesny hotel to nie tylko miejsce noclegowe. Kwaterunek w górach nie musi być nudny!

26Kwi

Coraz więcej rodzimych oraz międzynarodowych turystów decyduje się spędzić zimowe ferie lub letni urlop w Tatrach. Zwłaszcza, że samo miasto Zakopane ma do zaoferowania wiele niezwykle popularnych atrakcji turystycznych. Jedną z nich może być... hotel. Tak. W dzisiejszych czasach statsytyczny turysta odchodzi od trendu wybierania miejsca kwaterunku stricte pod nocleg. Hotel okazuje się ważnym elementem każdych wakacji. Wybierając rozwiązanie oferowane przez nas z całą pewnością się nie zawiedziesz. Crocus stanowi gwarancję idealnego urlopu. Zapraszamy!

Komfortowy wypoczynek w luksusowych warunkach. To może zaproponować Hotel Crocus

Doskonale wiemy, że jako turysta poszukujesz nie tylko wygodnych, ale również dobrze wyposażonych miejsc noclegowych. Nasz Hotel Crocus połączył komfortowe warunki kwaterunkowe z wieloma atrakcjami, takimi jak odprężająca strefa SPA, restauracja, strefa zabaw dla dzieci czy chociażby sale konferencyjne dla odwiedzających nas przedsiębiorców. Zapewniamy spędzanie wolnego czasu w przyjemnej atmosferze. Wakacje w luksusowych warunkach – na to zasługujesz nie tylko Ty, ale również Twoja rodzina. Od lat udowadniamy, że wybór hotelu nie powinien być bagatelizowany przez turystów.

Od nas wszędzie blisko. Ważnym atutem naszego hotelu jest dogodna lokalizacja!

Oprócz wcześniej wymienionych czynników, nasz Hotel Crocus przyciąga uwagę turystów lokalizacją. Jest ona naprawdę dogodna. Znajdujemy się w centrum miasta Zakopane. Od nas będziesz miał stosunkowo blisko do najpopularniejszych atrakcji tursytycznych w regionie. Tylko kilometr pieszego spaceru na Wielką Krokiew, nieco ponad kwadrans wycieczki na Krupówki czy dogodna trasa na Nosal, Kasprowy Wierch oraz inne znane szczyty polskich Tatr. Odpowiednia lokalizacja to kluczowy czynnik dla wielu naszych gości. Dołącz do tego grona już dziś!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close