menu

Wiosna za pasem. Pora poważnie pomyśleć o zasłużonym wypoczynku

08Kwi

Sezon zimowy w Zakopanem powoli, acz nieuchronnie zbliża się do końca. Narciarze szusują jeszcze po stokach w wyższych partiach gór, a w dolinach kwitną krokusy – przyroda budzi się do życia! Tatry wiosną wyglądają niesamowicie, a do tego liczne atrakcje turystyczne stwarzają wprost wymarzone warunki do błogiego relaksu. Serdecznie zachęcamy, aby przekonali się Państwo o tym na własnej skórze. W Hotelu Crocus opracowaliśmy dla naszych gości specjalne oferty na zmieniającą się porę roku oraz wiosenne święta: Wielkanoc i długi weekend majowy. W niniejszym artykule podpowiemy również, które zakątki Zakopanego warto odwiedzić w najbliższych miesiącach.

Crocusowa Wiosna i nie tylko. Sprawdźcie, co mamy dla Was w wyjątkowych pakietach

Nasz czterogwiazdkowy hotel w Zakopanem przygotował dla Państwa 3 szczególne propozycje na okres od marca do czerwca. Pierwszą z nich jest właśnie Crocusowa Wiosna – goście wybierający tę opcję mogą korzystać do woli z naszego Centrum Rekreacji w cenie noclegu. Hotel Crocus oferuje Państwu m.in. basen, siłownię, relaks w jacuzzi, turecką łaźnię oraz fińską saunę. Podobnie wygląda pakiet na Święta Wielkanocne, tyle że tutaj mamy jeszcze rodzinne konkursy w Wielką Sobotę, przejażdżkę góralskimi fasiągami do zabytkowego kościoła na poświęcenie pokarmów oraz codzienne sesje z bajkami dla dzieci. Z kolei podczas Weekendu Majowego program pobytu obejmuje dodatkowo warsztaty kreatywne i wejściówki do pobliskiego parku linowego. Więcej szczegółów dotyczących wymienionych ofert specjalnych znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce „Pakiety”.

Krótki mini-przewodnik po Zakopanem na wiosnę 2019

Oczywiście Hotel Crocus sam w sobie zapewnia tyle atrakcji, że dałoby się przyjemnie spędzić cały pobyt praktycznie nie wychodząc poza teren obiektu. Jednak bliskość Tatr oraz centrum miasta sprawiają, że grzechem byłoby nie skorzystać z ciekawych możliwości jakie się otwierają. Na początek polecamy odwiedzić Rówień Krupową – zabytkowy park miejski nieopodal słynnych Krupówek. Tutaj organizowane są najważniejsze imprezy plenerowe w Zakopanem, a w sezonie wiosenno-letnim turyści mogą liczyć na sezonowe wesołe miasteczko. Amatorów góralskich specjałów (nie tylko kulinarnych) zapraszamy na targ regionalny pod Gubałówką: można tu kupić przepyszne sery, piękną odzież, dekoracyjną ceramikę i wiele innych rzeczy. Miłośników historii i kultury musimy uprzedzić, że w 3 spośród 7 oddziałów Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem trwają prace remontowe i są zamknięte dla zwiedzających. Oczywiście nie wolno zapomnieć o wyjściach w wysokie góry – o tej porze roku trzeba zobaczyć ukwiecone Kalatówki, np. w drodze na Giewont albo Kasprowy Wierch. Naturalnie personel naszego Hotelu w Zakopanem z przyjemnością poleci Państwu wiele innych atrakcji.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close