menu

W tym roku postaw na pobyt w nowoczesnym obiekcie z basenem. Oferta Hotelu Crocus sprosta Twoim oczekiwaniom!

13Lip

Urlop w polskich górach zawsze jest udany. Warto jednak zatrzymać się w miejscu, gdzie komfort i zadowolenie Gości są kwestiami, traktowanymi priorytetowo. Bywa bowiem, że miesiące letnie, a zwłaszcza lipiec, zaskakują niesprzyjającą aurą. Deszcz i silny wiatr to nieprzyjaciele polskich turystów, skutecznie utrudniające zwiedzanie, jak i odkrywanie niepowtarzalnych, zakopiańskich terenów. Na pogodę nie mamy wpływu, ale możemy sprawić, aby mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, osoby odwiedzające nasz hotel mogły w pełni cieszyć się pobytem, w Zakopanem. Sprawdź, jakie udogodnienia czekają na Gości Hotelu Crocus i zarezerwuj termin bez obaw o to, czy trafisz na ładną pogodę.

Wybierając na pobyt nasz hotel z basenem, zyskujesz gwarancję urlopu w miejscu o wysokim standardzie

Każdy wyjazd w góry powinien być zaplanowany tak, aby po wyczerpujących wędrówkach połączonych ze zwiedzaniem, można było maksymalnie odpocząć i zregenerować siły. Niewygodne, wąskie łóżko i wspólna łazienka na korytarzu to najgorsze, co czeka na zmęczonego turystę. U nas nie zaznasz takich warunków! Stworzyliśmy ekskluzywne miejsce, w którym nawet najbardziej wymagający Goście zrelaksują się i nabiorą sił po męczącym dniu. Jako hotel z basenem, zlokalizowany w kameralnej dzielnicy Zakopanego, oferujemy niezapomniany pobyt. Rozkoszuj się górską scenerią i korzystaj z udogodnień, które przygotowaliśmy dla wszystkich Gości. Wśród nich warto wspomnieć o specjalistycznych zabiegach SPA, saunach i basenie, działającym przez cały rok.

Przyjedź w wakacje do Zakopanego i nie martw się o pogodę! W naszym hotelu zaznasz luksusu

Niezależnie od tego, czy w ciągu dnia będziesz intensywnie wypoczywać w górach bądź relaksować się w zakopiańskiej knajpie, po południu zapraszamy na relaks w naszym Centrum SPA. Możesz skorzystać z serii luksusowych zabiegów albo odpocząć w saunie oraz na basenie. Nie nudzą się u nas również najmłodsi – urządziliśmy dla nich dedykowane pokoje zabaw, regularnie organizujemy zajęcia z animatorami. To znakomita alternatywa dla spacerów po okolicy, które przez niekorzystną pogodę nie zawsze są możliwe. W Hotelu Crocus jesteśmy otwarci na potrzeby Gości, dlatego w prowadzonej restauracji zatrudniamy najlepszych szefów kuchni, serwujących aromatyczne potrawy bazujące na produktach sezonowych. W menu znajdują się dania bezglutenowe oraz pozycje, które podajemy wyłącznie dzieciom. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie – nasz personel jest gotowy spełnić wszelkie oczekiwania odwiedzających nas osób. W celu dokonania rezerwacji, prosimy o sprawdzenie terminów przez formularz dostępny na naszej stronie.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close