menu

Świętowanie, chwilowa ucieczka od życia? Nieważne! Ważne, że razem i w wyjątkowym miejscu

20Gru

Przed Tobą walentynki? Może kolejna rocznica związku lub ślubu? Może szukasz miejsca na oświadczyny? A może po prostu chcesz zaszyć się ze swoją połówka w luksusowym hotelu i odciąć od reszty świata? Niezależnie od tego jaki jest Wasz cel zadbaj o to, żeby ten wyjątkowy czas został na długo zapamiętany. Hotel w samym sercu Tatr to idealne miejsce do uczczenia ważnych okazji. Jeśli chcesz, aby Twoja druga połówka była zaskoczona zapewnij jej mile spędzony czas w wyjątkowym miejscu. Zrelaksujcie się, nacieszcie pięknymi widokami i powróćcie do życia całkowicie odmienieni. Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez nasz hotel.

Luksusowy hotel to idealne miejsce na ulotnienie Waszych codziennych zmartwień

Z roku na rok brakuje Ci pomysłów na świętowanie ważnych okazji z Twoją miłością życia? W końcu ile można zabierać kogoś na wykwintne kolacje lub do teatru. Ciągły bieg w życiu oraz przytłaczające obowiązki sprawiają, że chcecie na chwilę zniknąć i pobyć tylko we dwoje? Jak najbardziej zasługujecie na chwilę wytchnienia i relaksu. Pamiętaj, że wspólny czas pozwoli Wam docenić siebie nawzajem i zapomnieć o istniejących problemach. To ma być ten moment kiedy liczycie się tylko wy. Przypomnicie sobie czym jest radość życia i docenicie najmniejsze i najprostsze rzeczy, które Was otaczają. W tym celu wybierz luksusowy hotel, który posiada bogatą ofertę pakietów dla dwojga.

Marzysz o weekendzie tylko we dwoje? Wybierz proponowany voucher i ciesz się chwilą

Wiemy jak świętowanie najmniejszych okazji wpływa pozytywnie na wzmacnianie relacji. Wiemy również, że czasami każdy z nas potrzebuje małej ucieczki i zaszycia się wśród natury Nasz hotel w samym sercu Tatr to idealne miejsce. Widok tatrzańskich szczytów wpływa na wyciszenie i zrelaksowanie się wraz ze swoją drugą połówką. W naszej ofercie znajdziecie do zakupy vouchery: pakiet razem, regionalny, weekend dla dwojga, weekendowej odnowy. Celem wszystkich czterech pakietów jest maksymalne zrelaksowanie i odprężenie, w końcu każdy z nas ma prawo poczuć się wyjątkowo. W dostępnym Centrum Rekreacji i Spa do wyboru macie basen, jacuzzi, saunę fińską lub turecką. W zależności od wybranego vouchera możecie skorzystać z relaksującego masażu lub zabiegów odnowy biologicznej. Pozwól nam o Was zadbać!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close