menu

Romantyczny pobyt w hotelu? Odwiedź Zakopane i zatrzymaj się u nas. Sprawdź pakiety Crocus, dedykowane zakochanym

11Lip

W samym centrum Zakopanego, pośród wyjątkowych okoliczności tatrzańskiej przyrody, nasz Hotel Crocus gości turystów z różnych rejonów Polski i nie tylko. Zróżnicowana oferta przyciąga miłośników elegancji, ponadprzeciętnego wystroju oraz wygody. Wszystko to utrzymane w góralskim klimacie, idealnym do spędzania czasu we dwoje. Zapraszamy Państwa do Zakopanego, gdzie czeka na Was jedyny w swoim rodzaju hotel z tak rozbudowanymi pakietami dla par.

Zakopane to najlepszy wybór na wyjazd z bliską osobą

Szukając miejscowości, w której można spędzić weekend lub więcej czasu ze swoim ukochanym, warto odwiedzić Zakopane. Niedaleko lasu, tuż obok Wielkiej Krokwi, z widokiem na góry w pełnej krasie, znajdą Państwo nasz Hotel Crocus. Stworzyliśmy niepowtarzalną przestrzeń do wypoczynku, a z jej uroków od lat korzystają rodziny z dziećmi, firmy organizujące konferencje i pary, szukające ustronnego miejsca pełnego klasy i górskiej atmosfery. W naszej obszernej ofercie dla zakochanych, szczególnie wyróżniają się pakiety. Są to specjalnie opracowane propozycje pobytu, obejmujące liczne atrakcje, w których można uczestniczyć wraz ze swoją drugą połową. Nasz hotel w Zakopanem przygotował zabiegi, z których zarówno kobiety, jak również mężczyźni, czerpią dużą przyjemność. Przykładowo, w pakiecie Relaks w SPA, pary mogą do woli korzystać z sauny fińskiej, łaźni tureckiej czy jacuzzi. Przysługują im zabiegi na twarz i całe ciało, w tym masaże, peelingi oraz maski, dostosowane do konkretnego rodzaju skóry. Całkowite odprężenie i wyciszenie, jakiego doświadczają nasi Goście, doskonale wpływa na ich samopoczucie.

Poznaj zakopiański region, korzystając z autorskiej oferty Crocus

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które odwiedzają nasz hotel w Zakopanem, opracowaliśmy pakiet Regionalny, znakomity do spędzania czasu we dwoje, poznając tatrzańską kulturę i zwyczaje. Przejazd bryczką, menu obejmujące podhalańskie dania czy wieczór w karczmie przy muzyce na żywo to tylko wybrane atrakcje, jakie wchodzą w skład trzydniowego pobytu w Zakopanem. Jest to znakomita opcja na weekend, który można rozpocząć już w piątek. Zaskocz swoją dziewczynę, narzeczoną lub żonę i zaproś ją na wyjątkową wycieczkę, podczas której jeszcze lepiej się poznacie. Taki wyjazd będzie okazją do powiedzenia sobie „Kocham Cię” w sercu Tatr. Jesteśmy przekonani, że wśród ofert przygotowanych przez Hotel w Zakopanem Crocus, wszyscy Państwo znajdą najlepszy pakiet dla siebie. Zachęcamy do przejrzenia aktualnych propozycji na wypoczynek we dwoje lub do stworzenia własnej koncepcji, którą z przyjemnością dla Państwa zrealizujemy. Niech Zakopane stanie się Waszym ulubionym miejscem na mapie Polski. Zapraszamy!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close