menu

Nie tylko walentynki. Planujesz romantyczny weekend z drugą połówką? Wybierz pakiet „Razem” w Hotelu Crocus!

24Lut

Nieoficjalne święto zakochanych już chyba na stałe wpisało się w naszą kulturę i tradycje. Jednak relacje w związku należy starannie pielęgnować przez cały rok, a nie tylko w okolicach 14 lutego. Dlatego w zakopiańskim hotelu przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet pobytowy dla par, stworzony specjalnie z myślą o miłośnikach wspólnych wypadów w najpiękniejsze zakątki kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby Goście decydujący się na ofertę „Razem” mieli same wspaniałe wspomnienia z tych paru dni pod Tatrami. Oto, co przygotowaliśmy:

Niespodzianki podkreślą wyjątkowość wspólnego wyjazdu. Sprawdź, co czeka zakochanych w Zakopanem

Kiedy wiadomo, czego dokładnie się spodziewać, nie ma mowy o przyjemnym efekcie zaskoczenia. Aczkolwiek w sytuacji, gdy nieco uchyli się rąbka tajemnicy, oczekiwanie na coś specjalnego przyprawia o ekscytujący dreszczyk emocji. Dlatego zakochanym zapewniamy dodatkową, romantyczną niespodziankę. Oczywiście szczegóły zostawimy na później, kiedy już odwiedzisz nasz hotel w towarzystwie ukochanej osoby. Możemy jednak zapewnić, że już po wejściu do pokoju przekonasz się, iż ten pobyt w Zakopanem będzie absolutnie wyjątkowy. A to przecież dopiero początek atrakcji! Pakiet „Razem” standardowo obejmuje 2 noclegi w komfortowym, doskonale wyposażonym pokoju dwuosobowym. Śniadania w Hotelu Crocus serwujemy niemal „do łóżka”, więc nie potrzeby spieszenia się z porannym wstawaniem... chyba, że chce się wspólnie podziwiać wspaniały wschód słońca nad tatrzańskimi szczytami. Choć akurat w takim przypadku może lepiej nie spać przez całą noc? Tak czy inaczej, ekskluzywny weekend będzie obfitował we fantastyczne doznania!

Hotel Crocus zapewni Ci mnóstwo wspaniałych chwil. Dziel je z tymi, których kochasz najmocniej

Niewątpliwie dużym atutem naszego obiektu jest centrum SPA & Wellness. Szeroki wachlarz relaksacyjnych oraz pielęgnacyjnych zabiegów pozwoli Ci się odprężyć, a także wyczulić zmysły. W ramach pakietu „Razem” oferujemy 10-procentową zniżkę na wybrane procedury – z pewnością każda para znajdzie tutaj coś, czego warto doświadczyć. Podobny rabat obowiązuje również w hotelowym barze oraz restauracji VERNUS. Rzecz jasna romantyczny weekend w Zakopanem nie mógłby się obejść bez eleganckiej kolacji przy świecach. Ten punkt programu znajduje się podstawowej cenie, podobnie zresztą jak nieograniczone korzystanie z hotelowego basenu, saun oraz siłowni w Centrum Rekreacji Hotelu Crocus. Dopełnieniem pełnego obrazu pakietu będzie niezapomniana przejażdżka stylową dorożką po malowniczej okolicy. Nie zapomnij aparatu fotograficznego, gdyż tatrzańskie pejzaże wywierają ogromne wrażenie! Serdecznie zapraszamy wszystkie pary do rezerwowania pobytu w Hotelu Crocus, jak również do zapoznania się z pełną ofertą naszego luksusowego obiektu!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close