menu

Jedyny taki w całym Zakopanem. Poznaj bliżej Hotel Crocus

16Paź

O wyjątkowości Zakopanego i jego okolic nie trzeba nikogo przekonywać. Została ona doceniona już przed pokoleniami, a do miasteczka zaczęły zjeżdżać tłumy, w tym artystów, dla których niesamowite górskie scenerie były świetnym miejscem do wszelkiego rodzaju twórczości. Turystyczne oblężenie, jakie te okolice przeżywają po dziś dzień powoduje, że baza noclegowa jest nader rozwinięta. Dlaczego więc w tym gąszczu ofert warto wybrać właśnie nas?

Innego tak dobrego hotelu w tak doskonałej lokalizacji po prostu nie ma

Do naszych najważniejszych atutów z pewnością należy miejsce, w którym się znajdujemy. Bardzo łatwo do nas trafić, a także dotrzeć z naszego hotelu do samego centrum miasta czy Krupówek. jednocześnie jednak, nie znajdujemy się w jego bezpośredniej bliskości, więc naszym Gościom nie będzie doskwierał miejski zgiełk. By zdać sobie sprawę ze wspaniałości otoczenia, wystarczy wspomnieć choćby o Lesie Chałubińskich. Za sprawą bliskości interesujących zabytków czy placówek kulturalnych jest to jednak położenie doskonałe także dla wszystkich tych, którzy chętnie zwiedzają co ciekawsze obiekty.

Jednocześnie nasz hotel stanowi doskonałą bazę wypadową dla wszystkich, którzy te malownicze okolice odwiedzili głównie po to, by zmierzyć się z prowadzącymi przez nią szlakami. Znajdujemy się bowiem blisko południowych peryferiów miasta. Nasi utrudzeni Goście powracający z gór nie muszą więc przemierzać wielu kolejnych ulic, by udać się na zasłużony odpoczynek.

Nasz wysoki standard i troskę o Twój komfort odczujesz już za naszym progiem

Wszystkie pozostałe zalety naszej oferty powodują, że nawet, gdybyśmy nie cieszyli się tak dogodną lokalizacją, również z pewnością nie moglibyśmy narzekać na zainteresowanie Gości. Podstawowym powodem, dla którego chętnie nas wybierają jest oferowany przez nas wysoki standard, który z łatwością zauważy każdy wchodzący do swojego pokoju. Dzięki temu stanowimy doskonałą propozycję nie tylko dla tych, którzy chcą w doskonałych warunkach spędzić wakacyjny wypoczynek, ale także dla organizatorów różnego rodzaju wydarzeń i przedsięwzięć wymagających wysokiego poziomu obsługi. Oddajemy do ich dyspozycji kilka doskonale urządzonych, nowoczesnych sal konferencyjnych.

Inną rzeczą, która wyróżnia nas na tle konkurencji, są propozycje dla tych, którzy podczas pobytu w górach chcą naprawdę zadbać o siebie. Hotel z basenem w Zakopanem to nie jest dziś nic szczególnego. Nasz, wyposażony w hudromasaże jest wyjątkowy, podobnie jak nasze sauny, a przede wszystkim centrum SPA. Zakres jego usług, obejmujący także zabiegi specjalistyczne, jest jedynym takim w całej okolicy.

W naszym hotelu zdołaliśmy zatem w doskonały sposób pogodzić wielką wszechstronność jego oferty, z najwyższym standardem każdej z oferowanej w jej ramach usług. Niezależnie od tego, jakie masz potrzeby i co Cię sprowadza w te piękne okolice, skutecznie wyjdziemy im naprzeciw i zapewnimy obsługę, z której wszyscy będą zadowoleni.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close