menu

Jedno miejsce, w którym poznasz wszystkie smaki świata. Hotel Crocus troskliwie zadba o wszystkie Twoje zmysły

02Wrz

Przyjazd w góry do Zakopanego o dowolnej porze roku zapewnia niesamowite doznania. Ponadczasowe piękno Tatr nie wymaga dodatkowej reklamy – wystarczy, że obejrzysz nasze zdjęcia, a już zechcesz tutaj być. I możemy Ci zagwarantować, że kiedy już odwiedzisz Hotel Crocus, przeżyjesz coś absolutnie niepowtarzalnego. Fantastyczne krajobrazy, komfortowe warunki pobytu w pokojach czy strefa relaksu z basenem i SPA to tylko część atrakcji, jakie na Ciebie czekają. Dziś szczególnie polecamy rozkosze serwowane przez prawdziwych artystów kuchni.

Przepyszne jedzenie dosłownie rozpływa się w ustach. Restauracja Vernus ugości Cię po królewsku

Zmysł smaku jest w stanie dostarczyć niesamowitej przyjemności, nieporównywalnej z niczym innym. Doskonale wiemy, że spożywane posiłki mają niebagatelny wpływ na Twój nastrój podczas całego pobytu – i robimy wszystko, aby był jak najlepszy. Nasz hotel posiada własne zaplecze gastronomiczne na najwyższym poziomie. Zatrudniamy kucharzy, którzy mogą pochwalić się nieprzeciętnym talentem, ogromnymi umiejętnościami i bogatym doświadczeniem. W Hotelu Crocus możesz liczyć na wyjątkowo rozbudowane menu. Masz ochotę spróbować tradycyjnych, góralskich dań spod samiuśkich Tater? A może wolisz wykwintne specjały włoskiej kuchni? Czy też zdecydujesz się zasmakować dalekowschodniej egzotyki? W każdym przypadku spodziewaj się prawdziwego popisu kulinarnej sztuki w wykonaniu najlepszych mistrzów. Twoje kubki smakowe na długo zapamiętają to, co przygotuje im hotelowa restauracja – i będą to wyłącznie miłe, iście magiczne wspomnienia.

Wybierz pakiet, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Chcesz wyżywienie w cenie? Żaden problem!

Apetycznie wyglądające specjały sprawiają, że na sam widok cieknie Ci ślinka? W takim razie zarezerwuj swój pobyt w Zakopanem bez zbędnej zwłoki! Hotel Crocus ma dla Ciebie nadzwyczaj atrakcyjną ofertę, z pewnością spośród dostępnych opcji znajdziesz coś, co w pełni zaspokoi Twoje wymagania. W ramach wyżywienia możesz liczyć na śniadania oraz obiadokolacje podawane w formie bufetu. Masz ochotę na dokładkę? Gwarantujemy, że wszystkie dania z restauracyjnego menu są warte swojej ceny. Wystarczy zapoznać się z opiniami dotychczasowych Gości, aby pozbyć się jakichkolwiek obiekcji. Wszystkie szczegóły aktualnie dostępnych pakietów znajdziesz na stronie internetowej Hotelu Crocus. Zapraszamy również na witrynę Restauracji Vernus, gdzie znajduje się nasze niepowtarzalne menu. Brzmi zachęcająco, prezentuje się znakomicie, a smakuje jak prawdziwe niebo w gębie! Wprost nie możemy się doczekać, żeby podać Ci te fantastyczne rarytasy na talerzu – to kiedy się widzimy?

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close