menu

Hotel ze SPA wymarzonym miejscem na górski wypoczynek

13Kwi

Wiosna oznacza nie tylko obudzenie się po zimowym uśpieniu całej przyrody, ale również czas wypoczynku. Okazją do niego będą zarówno „długie weekendy” majowe i czerwcowe, jak i wyczekiwane przez cały rok wakacje. Jednak dla prawdziwego wypoczynku sam czas wolny od pracy to za mało – konieczne jest jeszcze znalezienie odpowiedniego miejsca, które pozwoli się odprężyć i zrelaksować, zapominając o codziennych obowiązkach i zmartwieniach. Hotel Crocus w Zakopanem, położony w pięknym otoczeniu tatrzańskiej przyrody, z pewnością jest takim miejscem.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie

Crocus to hotel Spa w Zakopanem stworzony z myślą o zagwarantowaniu swoim gościom wypoczynku na najwyższym poziomie – nasza oferta została tak przygotowana, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających bywalców. Jednak wyjątkowy klimat naszego Hotelu tworzy nie tylko położenie u podnóża Tatr, ale również wystrój, który jest gustownym połączeniem tradycji i nowoczesności. Obok wyposażenia koniecznego dla wygodnego spędzenia czasu w hotelu nasze pokoje i apartamenty zostały urządzone luksusowymi meblami i innym wyposażeniem, tak aby każdy gość czuł się wyjątkowo w naszych progach. Dla spragnionych bardziej góralskich klimatów oferujemy możliwość rezerwacji pobytu w Domku Regionalnym Crocus – idealnym miejscu na pobyty rodzinne, czy w gronie przyjaciół. Goście Domku będą mieć do swojej wyłącznej dyspozycji także saunę fińską oraz możliwość korzystania z pełnej oferty Hotelu Crocus. Domek ten pozwala poczuć klimat góralskiej chaty, a jednocześnie korzystać z wysokiego standardu pobytu.

Profesjonalne SPA ukojeniem dla ciała i umysłu

Okres wiosny i lata sprzyja górskim wędrówkom i podziwianiu niezwykłych krajobrazów oraz budzącej się do życia przyrody. Jednak nawet najzagorzalsi i najbardziej wprawieni miłośnicy górskich wycieczek potrzebują czasu na regenerację sił fizycznych. Wybór Hotelu Crocus to nie tylko spędzenie urlopu w bliskim sąsiedztwie najważniejszych tatrzańskich szlaków, ale również możliwość powrotu do pełni sił po wyczerpującej wędrówce w hotelowym SPA, czy na basenie. W wodzie hotelowego basenu z hydromasażem, czy w wysokiej temperaturze fińskiej bądź tureckiej sauny każdy może się w pełni odprężyć i poświęcić jedynie wypoczynkowi. Dzięki wykwalifikowanej kadrze goście Hotelu Crocus będą mogli skorzystać z różnorodnych zabiegów oferowanych przez SPA, takich, jak m.in. pielęgnacja twarzy i ciała, make up i zabiegi uzupełniające, czy liposukcja ultradźwiękowa oraz lipolaser. Co rzadko spotykane w ofercie tatrzańskich hoteli są one przygotowywane nie tylko dla dorosłych gości. W spa Hotelu Crocus także najmłodsi miłośnicy polskich Tatr będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty.

Zakopane to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Polski i Europy – warto czas wypoczynku w stolicy Polskich Tatr spędzić w hotelu, który stwarza idealne warunki do relaksu i regeneracji sił. Infrastruktura i wykwalifikowany personel Hotelu Crocus składają się na całość, która spełnia najbardziej wygórowane wymagania.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close