menu

Czas na bezpieczne wakacje w Zakopanem. Wybierz nasz hotel i wypoczywaj w doskonałych warunkach

29Cze

Rozglądasz się za miejscem, w którym przyjemnie spędzisz tegoroczny urlop? Zakopiański Hotel Crocus przygotował dla Gości specjalną ofertę, w ramach której można wypoczywać bez obaw o zdrowie swoje oraz swoich bliskich. Wdrożyliśmy środki, pozwalające cieszyć się wypoczynkiem w górach, a jednocześnie mieć pewność, że miejsce pobytu spełnia najwyższy standard. Dowiedz się, jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują u nas tego lata i przyjedź do Zakopanego, gdzie spędzisz prawdopodobnie najlepszy urlop, jakie możesz sobie wymarzyć!

Szeroka oferta wypoczynkowa dla naszych Gości. Hotel Crocus zaprasza na wakacje

Wszystko wskazuje na to, że większość Polaków tegoroczne wczasy spędzi w kraju. W związku z pandemią, wiele osób przełożyło wyjazdy zagraniczne na przyszły rok, obierając inny, równie ciekawy kierunek. To mądra i bardzo dobra decyzja! Wakacje z Polsce mogą być równie udane, jak pobyt w tropikach – zwłaszcza, gdy postawimy na góry. Nieopodal Wielkiej Krokwi, w cichej i niezwykle malowniczej okolicy, czeka na Ciebie nasz hotel Crocus.

Prowadzimy kameralny, nowoczesny obiekt, pozwalający w pełni wypocząć i cieszyć się pobytem w górach. Z racji tego, że na lokalizację wybraliśmy cichą dzielnicę Zakopanego, nasi Goście mają zagwarantowany spokój i warunki, sprzyjające relaksowi. W okolicy znajdują się zadbane tereny zielone, a także wiele miejsc do spacerów i wędrówek, podczas których można głęboko oddychać świeżym, górskim powietrzem i przy tym naturalnie wzmacniać odporność.

Zadbamy o to, by Twój pobyt w naszym hotelu był bezpieczny i niezapomniany

Jeśli chodzi o środki, jakie wdrożyliśmy z myślą o komforcie Gości, warto wspomnieć o kompleksowej dezynfekcji pokojów przy pomocy ozonatorów. Wprowadziliśmy też dodatkowe zabezpieczenie w formie ograniczenia ilości przypadkowych osób, przebywających w obiekcie. Obok skrupulatnej dezynfekcji i wyznaczenia stref, ułatwiających utrzymanie bezpiecznej odległości, zatroszczyliśmy się również o dodatkowe przeszkolenie pracowników. Nasz personel został przygotowany na każdą okoliczność: jest gotowy udzielić pierwszej pomocy oraz rozpoznać niepokojące objawy, mogące wskazywać na infekcję.

Nasz hotel serwuje posiłki bezpośrednio do pokojów, a sprzątanie przeprowadzane jest po uprzednim kontakcie z recepcją. Dzięki temu możemy maksymalnie zminimalizować kontakt między personelem a Gośćmi, umożliwiając im wypoczynek w komfortowych warunkach. Jeżeli szukasz hotelu, którego pracownicy dokładają wszelkich starań o bezpieczeństwo odwiedzających go osób, doskonale trafiłeś. U nas spędzisz miłe chwile w idealnie przygotowanym pokoju, skosztujesz wybornych dań przyrządzanych przez mistrzów kuchni oraz skorzystasz z licznych udogodnień, jakie przygotowaliśmy dla Gości. Serdecznie zachęcamy do rezerwacji terminu!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close