menu

Crocus w Zakopanem to nie tylko hotel! Poznaj nasz wyjątkowy Dom Regionalny i zaplanuj swój kolejny pobyt

05Paź

Wiele osób, które przyjeżdżają na wypoczynek do serca Tatr, spodziewa się swojskiej góralszczyzny. Tylko nie sposób nie zauważyć, że współczesne Zakopane ma coraz mniej wspólnego z tym, co wyróżniało je jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Jednak jeszcze nie wszystko stracone, w czym Hotel Crocus również ma swój udział. Stąd nasza wyjątkowa propozycja, przygotowana specjalnie dla wszystkich miłośników regionalnych zwyczajów i krajobrazów.

W Domku Regionalnym połączyliśmy tradycyjną architekturę z nowoczesnymi luksusami

Ściany z drewnianych bali, dwuspadzisty dach kryty gontem – to tylko niektóre spośród wyjątkowych cech, jakie wyróżniają styl naszego „domku letniskowego”. Pod względem estetycznym stanowi jedyne w swoim rodzaju połączenie stylu góralskiego ze stworzonym przez Stanisława Witkiewicza stylem zakopiańskim. Rzecz jasna cały hotel nawiązuje do tego, co najlepsze w lokalnej kulturze i tradycji, ale Domek Regionalny Crocus idzie w tym o kilka kroków dalej. Zachwyca już z zewnątrz, a w środku robi jeszcze bardziej imponujące wrażenie. Wystarczy rzucić okiem na przykładowe zdjęcia, a to dopiero początek. Dla naszych gości przygotowaliśmy m.in. salę biesiadną, elegancki kominek, kilka komfortowych sypialni, rozległe tarasy z leżakami czy saunę fińską na całkowitą wyłączność.

Goście Domu Regionalnego również mogą korzystać z atrakcji, jakie przygotował nasz hotel

A co ze strefą SPA czy restauracją, znajdującymi się na terenie głównego obiektu? Goście, którzy zdecydują się na Domek Regionalny, nie będą w żadnym względzie pokrzywdzeni czy uprzywilejowani. Pokój zabaw dla dzieci oraz basen z brodzikiem to zdecydowanie najważniejsze udogodnienia, z jakich mogą korzystać wszyscy – oczywiście zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, jakie obowiązują w danym momencie. Zawsze informujemy dokładnie o wszystkich ewentualnych ograniczeniach, choć trzeba mieć na uwadze, że sytuacja zmienia się niezwykle dynamicznie. Całemu personelowi Hotelu Crocus zależy na tym, by wczasy w Zakopanem przebiegały bez zakłóceń. Liczymy na pełne zrozumienie i współpracę w tym zakresie.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close