menu

Basen to dopiero początek. W Hotelu Crocus mamy wszystko, czego potrzebujesz do aktywnego wypoczynku!

09Wrz

Rześkie, górskie powietrze w naturalny sposób zachęca do wzmożonego wysiłku fizycznego. Nasi Goście bardzo sobie chwalą tatrzańskie szlaki piesze, trasy rowerowe czy stoki narciarskie. Hotel Crocus zapewni Ci nie tylko świetną lokalizację blisko największych sportowych atrakcji Zakopanego, ale też znakomitą bazę obiektów własnych. Basen pływacko-kąpielowy, jacuzzi, doskonale wyposażona siłownia oraz strefa SPA & Wellness sprawią, że zegar biologiczny cofnie Ci się o kilka ładnych lat!

Nasz hotel z basenem gwarantuje Ci rekreację na najwyższym poziomie. Popracujemy nad Twoją sylwetką

Rozmaite formy aktywnego relaksu w wodzie stanowią sprawdzony sposób na to, aby zgubić nieco nadprogramowych kilogramów. Na dodatek przy znacznie mniejszym ryzyku przeciążeniowych kontuzji – Hotel Crocus oddaje Ci do dyspozycji kadrę wykwalifikowanych trenerów, którzy ułożą program ćwiczeń pod Twoje indywidualne potrzeby. Aqua-aerobik cieszy się wśród miłośników fitnessu coraz większą popularnością, takie ćwiczenia przynoszą efekty widoczne gołym okiem. Posiadający infrastrukturę na najwyższym poziomie hotel z basenem z pewnością będzie znakomitym miejscem, aby wypróbować kilka treningowych nowinek. Jeśli wolisz tradycyjne ćwiczenia z hantlami i przyrządami na siłowni – posiadamy kompleksowo wyposażony gym z nowoczesnym sprzętem od najbardziej renomowanych producentów. Tutaj również możesz liczyć na profesjonalną pomoc oraz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć bądź utrzymać wymarzoną sylwetkę.

Hotel Crocus dysponuje doskonale wyposażonym Centrum SPA. Będziesz pod opieką najlepszych specjalistów

Po zdrowej dawce ruchu zasługujesz na porządny odpoczynek. Ciało potrzebuje właściwej regeneracji, aby Twoja forma fizyczna wzrastała wraz z każdą kolejną sesją ćwiczeń. Zadbaliśmy o to, aby nasi Goście mieli pod ręką zaplecze do odnowy biologicznej. Parę długości basenu i posiedzenie w jacuzzi oraz saunie idealnie sprawdzą się w ramach roztrenowania – to jednak nie wszystko! Prawdziwą perłą w koronie Hotelu Crocus jest fantastyczne Medical SPA. Rozmaite pakiety odchudzające i modelujące ciało to zaledwie ułamek przebogatej oferty. Wykorzystujemy tutaj najnowsze zdobycze techniki oraz wiedzę prawdziwych specjalistów w swoim fachu. Sprawdź, ile wspaniałych rzeczy jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić! Każdy, kto przekroczył próg gabinetów SPA & Wellness w Hotelu Crocus, wychodził z bardzo szerokim uśmiechem na twarzy. Przysłowie mówiące o zdrowym duchu w zdrowym ciele sprawdza się u nas w 100 %. Wysiłek wraz z późniejszymi zabiegami rekreacyjno-pielęgnacyjnymi radykalnie poprawią Twoje samopoczucie i zapewnią Ci zastrzyk witalnej energii, który wystarczy co najmniej na kilka kolejnych tygodni. Czekamy na Ciebie!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close